ŞEFFAF PVC ŞERİT PERDE


Ürün ve personel giriş-çıkış işlemlerinin yoğun olduğu alanlarda iş kaza riskini azaltmak için Şeffaf Pvc Şerit perdeler tercih edilir. PVC Şerit perdelerin rahatlıkla yenilenebilir ve uzun ömürlü olmaları da müşteriler tarafından tercih edilme nedenleri arasında bulunuyor.

Isı, nem izolasyonu sağlamakla kalmayan aynı zamanda ses izolasyonu ve enerji tasarrufu da vaat eden bu perdeler fiyat olarak da tek parça sanayi kapılarına göre çok daha uygundur.

Özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmanız bulunuyorsa; hemen PVC şerit perde satın alabilir; gıdalarınızı ürettiğiniz alan ve bölmelerin daha sağlıklı ve hijyenik olmasını garantileyebilirsiniz.


Şefaff PVC Şerit Perde Özellikleri


- Şeffaf PVC Şerit Perdeler tam saydam olmasından dolayı en çok tercih edilen pvc perde çeşididir.
- Tam şeffaf olmasından dolayı kaza risikini minimize eder.
- Genellikle forklift, araç geçisi ve palet geçişi olan kapılarda tercih edilir.
- Ayrıca Soğuk hava depoları , farbirka, depo, endüstriyel mutfak gibi alanlarda kullanılır
- Sıcak ve soğuk havaya dayanıklıdır.
- Isı İzalasyonunu ve enerji tasarrufu sağlar.
- Bulunduğunuz alana toz, haşere ve kuşların girmesini engeller. Hijyen sağlar.
- Temizliği oldukça basittir. su sabun ve fırça ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
- Kalınlık: 2mm, 3mm ve 4mm kalınlığında Şeffaf pvc şerit perde çeşitleri vardır.
- Genişlik: 20cm, 30cm ve 40 cm genişlikte perde çeşitleri vardır.
- Kolay Kurulum: Pvc Şerit perdeleri diğer kapılardan ayıran en önemli özellği kolay montaj yapılmasıdır. Galvaniz askı aparatları perdenin takılacağı alana vidalanır ve şerit perdeler bu aparatlara asılır.Buzlu PVC Şerit Perde
Kaynak Kırmızı Pvc Şerit Perde
PVC şerit perde modelleri için tıklayınız

Şeffaf PVC Şerit Perde

Şeffaf PVCPerdeler en sık tercih edilen modeldir. Görüş netlüğü sağlaması hem güvenlik açısından hemde verimlilik açısından önemlidir. genellikle fabrika ve depolarda kullanılmaktadır.

Buzlu PVC Şerit Perde

Buzlu PVC Şerit Perdeler iç tarafı göstermezler. Bu sepepten dolayı atık depoları, bulaşıkhaneler veya içerisini görünmesini istemediğiniz alanlarda kullanılırlar.

Kaynak PVC Şerit Perde

Kaynak Pvc Şerit Perdeler yanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılırlar.

Antibakteriyel PVC Şerit Perde

Antibakteriyel PVC şerit hijyen zorunlululuğu bulunan alanlarda tercih edilmektedir. Gıda depolarında ve sanayi mutfaklardında Dış Ortamdan gelecek uçan haşereleri ve tozu önler.

PVC Şerit Montajı

PVC Şerit Perde montajı oldukça kolaydır. herhangi bir uzmana ihtiyaç duymadan montaj yapabilirsiniz. Perde ile gelen aparatı vida ile asacağınız yere tutturmanız yeterli olacaktır.

PVC Şerit Kapı

PVC Şerit Kapılar depo girişlerinde, soğuk hava depolarında, mal yükleme boşaltma kapılarında, sanayi mutfaklarında, soğutucu kamyonlarında

Detaylı Bilgi