telefon
mail

PVC ŞERİT KAPI


Günümüzde özellikle endüstriyel alanda çalışmalar için kullanılan PVC Şerit Kapı birçok avantajı elde etmeniz için size sunulan özel bir fırsattır. PVC şerit kapılar çalışma alanlarınıza hem ışık hem de dışarıyı görebilme imkânı ile güvenlik konusunda da çok tercih edilir. PVC şerit kapıya sahip olmanız sizlere güvenlik imkânı verdiği gibi ayrıca herhangi yangın olayında yangını yaymama özelliği sayesinde sizleri bu kazadan sonra daha az zarara sokar. Gayet makul fiyatlarla her türlü kullanım ortamı için uygun şerit kapılar ile sizler de rahat edeceksiniz. Bir diğer avantajı ise kolay temizlenebilme özelliği olan PVC şerit kapılar ile hijyeni derinlemesine yaşabileceksiniz.


Kolay temizlenebilen kaliteli PVC maddesinden yapılan şerit kapılar sizler için ekonomik ve en uygun seçenektir. Şerit kapıları temizlemek için su ve sabun ve bez yeterli olacaktır. Aksi takdirde kullandığınız ağır kimyasallı ürünler kapınızı aşındırarak sizleri üzebilir. PVC Şerit Kapı çeşitlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda özel ebatlarla da hazırlanabilmektedir. Kullanım alanınıza uygun ebatları bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Çok kısa bir sürede stoklarımızdan ya da fabrikamızda ürettiğimiz özel ebatlı şerit kapıları adresinize kadar getiririz. Montajına kadar yaparak sizlere hiçbir sorun yaşatmadan her aşamada yanınızda oluruz. Garantili PVC şerit kapılar sizlere sunduğu bu ayrıcalıkların yanında birde herhangi bir sorunda bizlere ulaşabilme imkânı verir.


Üretiminde kullandığımız özel ürünler sayesinde herhangi bir kırılma, çatlama ya da renk değiştirme özelliği olmadan uzun süre kullanma avantajı elde edersiniz. Güvenli ve kullanışlı bir PVC şerit kapı arıyorsanız birde firmamıza göz atmanızı öneririm. Firmamızda fabrikadan halka üretim olduğu için stoktan ürünlerle araya aracı sokmadan uygun fiyatlı şekilde temin edebilirsiniz. Yapımında kullandığımız dayanıklı ve esnek yapı sayesinde yıllarca kullanarak ürünlerimizden memnun kalabilirsiniz. Her türlü ölçüde PVC Şerit Kapı siparişleri alarak anında gönderim ile sizlere hızlı, ekonomik ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Çok avantajlı bir şerit kapı alışverişi için firmamız sektörde bir numaradır. Ürünlerimize ulaşmak için resmi internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
PVC şerit perde modelleri için tıklayınızPVC Şerit Perde Montajı Nasıl Yapılır.


Şeffaf PVC Şerit Perde

Şeffaf PVCPerdeler en sık tercih edilen modeldir. Görüş netlüğü sağlaması hem güvenlik açısından hemde verimlilik açısından önemlidir. genellikle fabrika ve depolarda kullanılmaktadır.

Buzlu PVC Şerit Perde

Buzlu PVC Şerit Perdeler iç tarafı göstermezler. Bu sepepten dolayı atık depoları, bulaşıkhaneler veya içerisini görünmesini istemediğiniz alanlarda kullanılırlar.

Kaynak PVC Şerit Perde

Kaynak Pvc Şerit Perdeler yanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılırlar.

Antibakteriyel PVC Şerit Perde

Antibakteriyel PVC şerit hijyen zorunlululuğu bulunan alanlarda tercih edilmektedir. Gıda depolarında ve sanayi mutfaklardında Dış Ortamdan gelecek uçan haşereleri ve tozu önler.

PVC Şerit Montajı

PVC Şerit Perde montajı oldukça kolaydır. herhangi bir uzmana ihtiyaç duymadan montaj yapabilirsiniz. Perde ile gelen aparatı vida ile asacağınız yere tutturmanız yeterli olacaktır.

PVC Şerit Kapı

PVC Şerit Kapılar depo girişlerinde, soğuk hava depolarında, mal yükleme boşaltma kapılarında, sanayi mutfaklarında, soğutucu kamyonlarında

Detaylı Bilgi

PVC ŞERİT PERDE FİYATLARI ve MODELLERİ

PCV Şerit Perdenin kullanım alanlarına göre farklı modelleri vardır. Kunlardan en sık kullanılanı ise fabrika ve depolarda kullanılan şeffaf pvc perdelerdir. bunun yanı sıra mutfak veya hijyenin önemli olduğu alanlarda antibakteriyel pvc perdeler, kaynak yaplan alanlarda Kaynak ışınlarına dayanıklı kaynak PVC perdeler, içerisinin görünmesinin istemediğiniz hangar yada depolarda Buzlu PVC perde modeli, soğuk hava kamyonalarında kullanılmak üzere üretilen pvc modelleri ve bir çok alanda kullanabileceğiniz modelleri vardır.


PVC Şerit Perde fiyatları tercih edilen model ve kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösdtermektedir. antibakteriyel pvc perde ile şeffaf pvc perde fiyatları farklıdır.
Bunun yanı sıra kullanılacak malzemenin ölçüsü, pvc levha genişliği (20cm, 30cm, 40cm) ve pvc levhanın kalınlığı PCV şerit perde fiyatını etkilemektedir. PVC Şerit perde ihtiyaçlarınız için lütfen firmamızdan fiyat isteyinz.