telefon
mail

KAYNAK PVC ŞERİT PERDE


Kaynak Pvc Şerit Perdeler iyanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılır. İçeriğinde kullanılan özel kimyasallar ateşten etkilenme oranını minimize ederek yanmaya karşı dayanıklılığını arttırmaktadır.
Kaynak pvc şerit perde 2mm kalınlığında olup istediğiniz uzunlukta hazırlanabilir.
Malzemeninin PVC olmasından dolyaı temizliği oldukça kolaydır. Muadil ürünlere göre fiyat avantajı sağladığı gibi kolay montaj yapılabilmeside tercih edilmesinde önemli etkendir.
Fiyat talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Pvc Şerit Perde Modelleri

Şeffaf PVC Şerit Perde

Şeffaf PVCPerdeler en sık tercih edilen modeldir. Görüş netlüğü sağlaması hem güvenlik açısından hemde verimlilik açısından önemlidir. genellikle fabrika ve depolarda kullanılmaktadır.

Buzlu PVC Şerit Perde

Buzlu PVC Şerit Perdeler iç tarafı göstermezler. Bu sepepten dolayı atık depoları, bulaşıkhaneler veya içerisini görünmesini istemediğiniz alanlarda kullanılırlar.

Kaynak PVC Şerit Perde

Kaynak Pvc Şerit Perdeler yanmaya dayanıklı olduğu ve kaynağın zararlı ışınları yok ettiği için kaynak kabinlerinde veya kaynak için yapılan özel bölmelerde kullanılırlar.

Antibakteriyel PVC Şerit Perde

Antibakteriyel PVC şerit hijyen zorunlululuğu bulunan alanlarda tercih edilmektedir. Gıda depolarında ve sanayi mutfaklardında Dış Ortamdan gelecek uçan haşereleri ve tozu önler.

PVC Şerit Montajı

PVC Şerit Perde montajı oldukça kolaydır. herhangi bir uzmana ihtiyaç duymadan montaj yapabilirsiniz. Perde ile gelen aparatı vida ile asacağınız yere tutturmanız yeterli olacaktır.

PVC Şerit Kapı

PVC Şerit Kapılar depo girişlerinde, soğuk hava depolarında, mal yükleme boşaltma kapılarında, sanayi mutfaklarında, soğutucu kamyonlarında